nhv-home-033.jpg

Naast de hoeden-kramen is er entertainment voor iedereen. Er staat een gezellige markt en diverse activiteiten op het programma. Om 17:00 uur wordt bekent gemaakt wie er met het mooiste en orgineelste hoed op het event is verschenen. Je mag alleen, als paar of zelfs met een groep jezelf prsenteren tijdens deze dag. Iedereen kan hier aan meedoen. Een deskundige jury zal vanaf 12:00 uur door het publiek lopen on de hoeden te beoordelen, waarna mooie prijzen worden uitgereikt.

Meer informatie

www.csi-eindhoven.nl    

 

 

Facebook

Facebook

Blijf op de hoogte van activiteiten & nieuws van de NHV, volg ons op Facebook.
Lid worden

Lid worden

Wil je niks missen van alle activiteiten die de NHV organiseert? Word lid!
Materialen

Materialen

Vind alle materialen voor je eigen creaties bij ruim gesorteerde leveranciers.