nhv-home-030.jpg

De masterclass vindt plaats op zaterdag 7 en zondag 8 april in het atelier en showroom van Ingeborg Steenhorst te ’s-Hertogenbosch. De zaterdag start om 9.30 uur met een technische introductie en demonstratie door ontwerper Ingeborg. Na de technische demo ga je onder volledige begeleiding van de ontwerpster aan de slag en creëer je in twee creatieve dagen je eigen unieke hoofdtooi ontwerp in pagan/steampunk stijl. 

Foto: Tim Tronckoe Fotografie

Meer informatie

www.ingeborgsteenhorst.com

Facebook

Facebook

Blijf op de hoogte van activiteiten & nieuws van de NHV, volg ons op Facebook.
Lid worden

Lid worden

Wil je niks missen van alle activiteiten die de NHV organiseert? Word lid!
Materialen

Materialen

Vind alle materialen voor je eigen creaties bij ruim gesorteerde leveranciers.