nhv-home-024.jpg

'Skulptur Projekte Münster' is een kunstevenement dat eens in de tien jaar plaatsvindt in het centrum van Münster. Geinspireerd op dit evenement worden hoedenontwerpers wereldwijd uitgenodigd om een sculpturale hoed aan te leveren voor de wedstrijd 'Hut Skulptur'. Alle ontvangen hoeden worden op zaterdag 10 september geexposeerd in galerie Kolja Steinrötter, tevens worden deze dag de winnende ontwerpen bekend gemaakt.

Kijk voor alle informatie en de deelnamevoorwaarden & -kosten op de website van het evenement.

Meer informatie

www.hut-skulptur.de

 

Facebook

Facebook

Blijf op de hoogte van activiteiten & nieuws van de NHV, volg ons op Facebook.
Lid worden

Lid worden

Wil je niks missen van alle activiteiten die de NHV organiseert? Word lid!
Materialen

Materialen

Vind alle materialen voor je eigen creaties bij ruim gesorteerde leveranciers.