nhv-home-031.jpg

De couture helmen zijn ontworpen in verband met de start van de Giro d'Italia die dit jaar in Arnhem en Nijmegen plaatsvindt. Als bijzonder en feestelijk intro zullen in Nijmegen op zondag 8 Mei tussen 10.00 uur en 10.30 uur 6 wielrensters het peloton vooraf gaan vanaf de Burchtstraat (bij H&M) naar het startpunt op de Grote Markt. Zij zullen dan de speciaal ontworpen bijzondere haute couture helmen dragen. Daarna vindt er een interview met de ontwerpers plaats op het podium.

De ontwerpers die hebben meegewerkt aan het 'Caschi da bici in style alta moda'-project zijn:
- Marianne Jongkind
- Dirk-Jan Kortschot
- Irene van Vugt

De haute couture helmen zijn vanaf nu tot en met 22 mei te zien in de etalage van Cappello.

Meer informatie

www.cappello.nl

Facebook

Facebook

Blijf op de hoogte van activiteiten & nieuws van de NHV, volg ons op Facebook.
Lid worden

Lid worden

Wil je niks missen van alle activiteiten die de NHV organiseert? Word lid!
Materialen

Materialen

Vind alle materialen voor je eigen creaties bij ruim gesorteerde leveranciers.